Propunere piata

Ai o intrebare/problemă legată de joc? Vrei să faci o sugestie? Postează aici.
Locked
Viper
Lvl 1
Lvl 1

Propunere piata

Post by Viper »

Propunere piata

Sa se faca un pret fix al item-ului in functie de bonus si de 6.7 ( aici pot fi intrebati playerii ce pret ar fi bun pt item) spre exemplu :

Armura beta war / ninja sura /saman cu bonusuri 4x 15 ( sabie maini pumnal sageti) si 6.7 10 war 5 ninja ** PRET 600KKK) . SAU INSCRIPTIONATA +9 12 PUTERE 10 CRIT 10 PATRUNZATOARE 12 VIT 700KKK

Dupa ce s-a fixat pretul fiecarui item eu vin cu item-ul la Torros si el imi da 600KKK sau cat costa pe itemul respectiv

Apoi itemul pe care Torros l-a cumparat de la X sa nu fie aruncat ci sa fie vandut mai departe adauganduse pe discord o sectiune speciala cu toate itemele pe care Torros le-a cumparat .

Playerii care vad iteme in sectiunea aia sa le poata cumpara mai departe cu aceeasi suma cu care itemele au fost vandute la Torros .

Astept argumente pro si contra fara cearta sau misto... daca se poate

Eu zic ca ar fi ok macar pana s-ar da drumul la piata cat de cat sau de ce nu .. permanent
Smith
Lvl 2
Lvl 2

Re: Propunere piata

Post by Smith »

sigur cumpara ca mi a zis si mie..contra ce plm :j
Jepcar
Newborn
Newborn

Post by Jepcar »

Salut,cred ca ar fi o idee ok pe moment,deoarece sunt jucatori putini in momentul actual si nu prea se gasesc iteme ,asa jucatorii care nu mai au nevoie de unele itemele le pot vinde la tine ( [OwN]Torros) si dupa poti creea un topic pe forum/discord unde sa fie revandute ,macar pana se mai aduna jucatori... fara hate dar legat de server ar mai trebuii si el promovat :+p

Mai pe scurt : eu sunt de acord cu ideea asta,chiar as vrea sa fie implementata dar sa fie la o varietate de iteme mare nu doar la cele beta sau full bns ,o zi buna
[GM]Shady
STAFF
STAFF
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Post by [GM]Shady »

Propunere respinsa!

t/c
Locked