Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: EVENT METIN2 TIM!!!!

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #1

• Justina
  • Conectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 1180
BUNA SEARA, DRAGII MEI METINARI.
Stiu ca ma considerati cum vreti voi pe acest joc, dar stiti care e treaba? Nu imi pasa de parerile voastre.
O sa va arat cum sta treaba cu evenimentele in ziua de azi pe METIN2 TIM.
Lyra, fata mea, invatata mamaica sa faci un eveniment si respecta-l daca tot impui niste reguli.
Cat despre Restriction, santate si fericire iti doresc ca ai nevoie.
postimg.cc/9wj3mZ1h
postimg.cc/cKKPfXbW
postimg.cc/V5cLLCJv
postimg.cc/sQPzZTMX
postimg.cc/6THS1sxK
postimg.cc/RqZW7tTF
postimg.cc/T5K2ZrkJ
postimg.cc/qh54XNkh
postimg.cc/Rq2vWJs2
postimg.cc/R3PB4WJs
postimg.cc/LqQrGGGG
postimg.cc/pm24r2Hg
postimg.cc/YhtbfbsF
SUNT O SUFERINTA, CSF.
ACUM ASTEPT JIGNIRILE.
Ultima editare: acum 2 săptămâni 4 zile by Justina.
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: StefanDaniel, Nr1

EVENT METIN 2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #2

• Rammy
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 99
RUSINE METIN2TIM

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #3

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 973
Justina a scris:
BUNA SEARA, DRAGII MEI METINARI.
Stiu ca ma considerati cum vreti voi pe acest joc, dar stiti care e treaba? Nu imi pasa de parerile voastre.
O sa va arat cum sta treaba cu evenimentele in ziua de azi pe METIN2 TIM.
Lyra, fata mea, invatata mamaica sa faci un eveniment si respecta-l daca tot impui niste reguli.
Cat despre Restriction, santate si fericire iti doresc ca ai nevoie.
postimg.cc/9wj3mZ1h
postimg.cc/cKKPfXbW
postimg.cc/V5cLLCJv
postimg.cc/sQPzZTMX
postimg.cc/6THS1sxK
postimg.cc/RqZW7tTF
postimg.cc/T5K2ZrkJ
postimg.cc/qh54XNkh
postimg.cc/Rq2vWJs2
postimg.cc/R3PB4WJs
postimg.cc/LqQrGGGG
postimg.cc/pm24r2Hg
postimg.cc/YhtbfbsF
SUNT O SUFERINTA, CSF.
ACUM ASTEPT JIGNIRILE.

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Tu nu "moderezi" .Tu doar doar cauti nod in papura si inciti la scandal si strici eventuri.Si da , esti "autointitulata" NR1 dar la scandaluri , si suferinte .Nu faci nimic pentru serverul asta (PARDON.....PROPUI DANSURI DIN BURIC) doar provoci si strici .Asta e istoria ta aici .Prin asta te-ai facut remarcata .Eu m-am chinuit sa tin 20 de oameni on pentru 2 bresle ca sa se tina un event pe serverul asta iar tu NR1 al ipocriziei ti-ai batut joc de munca noastra a GM-ului care a organizat si in definitiv de tot serverul si toti care au fost on in seara asta .
Esti o ipocrita fara scrupule care nu se poate impaca cu ideea ca nu e NR1 decat in scandaluri si eventuri ratate .Calul scos din greseala de unul din oamenii mei nu m-a avantajat cu nimic , diferenta dintre noi s-a vazut si se va vedea dupa ce o sa pun filmul pe forum .N-am sa te ajung niciodata in ipocrizie nesimtire si suferinte metinaresti ,Esti NR.1
Ultima editare: acum 2 săptămâni 4 zile by Rammss5.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina, AleJess, Amaterasu, floryn89, W1nNstoN, Lyte°, RoyalOn3, lavinia 26, Skade

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #4

• Nr1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 319
Ipocrit esti tu ma ca te oftici avand regulamentul in fata. Felicitari ca ai castigat 9 vs 10 eu nefiind la war ,multe persoane neputand sa intre si am strans cum s-a putut 10 persoane doar a ne juca. Sa iti raspund si la tot ce ai spus tu...
Ce a realizat Justina pe metin2tim?Suferinte?dansuri?noduri in papura?
1. Atat in pvp cat si pvm a demonstrat ca este cea mai buna.
2. Primul player cu 111 cand era 2 3 de 105...a fost ea.
3. Iteme perfecte pe cand nu exista nimic din ce aveti toti acum.
4. King luat pe samanca anuntand dinainte ca ea va castiga
5. Kinguri luate pe alte conturi nejucand niciodata pe sura.
6. A devenit sa i se spuna nr 1 fara ca ea sa spuna acest lucru.
7. NU O BATE NIMENI LA DUEL ceea ce cred adica sunt sigur ca este una din cele mai mari realizari pe un joc...atat timp cat joci sa devii cel mai bun...eu zic ca da e Nr 1 .
Este de ajuns? Lista poate continua cu zeci de evenimente castigate sau vrei sa le caut? Cum a demonstrat si data trecuta cand si-a luat king....anuntand dinainte...anunt si eu acum ca sa numai scrie ea(il trec la punctul 9).
9. Cand va participa cu Justina la mvp il va castiga. FOTOGRAFIATI ...sunteti pregatiti sa muriti? Tocmai ce m-a sunat si mi-a spus ca e pregatita sa castige mvp ...voi sunteti pregatiti sa muriti?
P.S. Ca de fiecare data e unica...lucruri unice...daca vrei sa stii ce a mai facut Justina sa ma cauti sa iti fac o carte despre ea. Este greu sa accepti adevarul stiu.Un ultim amanunt ...acum ceva timp ERA STAPANA TA VREI SA ITI REAMINTESC ?DE CE TE SCHIMBI?
Ultima editare: acum 2 săptămâni 4 zile by Nr1.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #5

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Ca la noi,la nimeni!
  • Thank you received: 203
Mor cu tine IOANNNNE =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Da ma in pvm e greu sa faci 115 din full:)))))))))))))))))
Cu ce te ajuta ca a fost primul player de 111?
Cica iteme perfecte si voi va bateti cu cercei lc ca nu aveti abanosi:)))))
Nr1 la ce ma???? la dat buff?
''NU o bate nimeni la duel"" dar aseara Dan a sters v3 ul cu ea:)))
Si ba nebunule aici e un event pe echipe , unde voi ati fost ,sunteti si veti fi 0. Breasla OldLegion o sa va accepte war oricand, voi nici la dt nu veniti slabilor.
Bun si ca se revenim la ale noastre, calul acela a fost chemat din greseala la 99-37 , cu ce v a afectat calul??? A dat dmg?? a facut 50 de puncte??
Ba berbecule 100-37 v am dat si tu zici ca sunteti nr1??? data trecuta a fost 100-55
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, floryn89, Rammss5, Lyte°, RoyalOn3, lavinia 26, Skade

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #6

• Nr1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 319
Ma bufneste rasul cand vad atata prostie...
Pvm egal crescut man intelegi?nu clicker man?111 ca atat era posibil de facut ...imposibil pentru voi...posibil doar pentru ea stii ce zic?
Cand ea avea itemele perfecte tu nu aveai cont ma...cercei lc...
Legat de duel...stii ma prostule ce inseamna sa testeze ceva?o bate la duel? Ma daca a castigat niste duele nu inseamna ca o bate...nici macar sa aiba tot....uite o sa dea duel cu voi de pe sura si saman ia voi ce vreti...set de 10 nu o cautati cu pm de duel. O sa va caute ea. Vedeti cand o sa fie la mvp cu Justina sa intrati multi...sa incercati sa o opriti da? :)))))) mor cand vad cica ia bataie la duel :)))) pacat ca nu sunt eu acasa si nici ea sa dam duele cu voi sa va saturam.
Scrie cat vrei...nu ma mai complic noi venim cu faptele tu citeste ce am scris...
Ultima editare: acum 2 săptămâni 4 zile by Nr1.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Justina, Lyte°

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #7

• W1nNstoN
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Ca la noi,la nimeni!
  • Thank you received: 203
Ba nebunule 111 poti sa faci pe 15-20 de generali lejer:)))) Au si facut cativa pe sv1 doar ca atunci tu erai pe 2. Eu si cu Andrei am facut 108 pe Rhys(4TECHHDD) , Next a facut 111 pe generali=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) si nu s a laudat. Ce sa zic este o realizare incredibila sa faci 110,111,115=))))
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Amaterasu, Rammss5

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #8

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 973
Nu intereseaza pe nimeni "realizarile" Justinei .
Aici e vorba despre un event pe echipe pe care "marea legenda ipocrita a metin2tim-ului " care a facut aici "istorie" ,nu se poate impaca cu ideea ca cine se aseamana se aduna si asa se formeaza o echipa care da sau nu valoare unui joc de genul asta .
Tu costele sau costica sau cum vrei tu , esti mai slab pe risipa decat K777 si daca nu ai fost on sa participi la event de ce dracu te mai chinui sa scrii aici ?
Daca imi aduc aminte , din cauza asteia "marea istorie , monumentul ipocriziei metin2tim" s-a mai anulat si turneu pvp ca de........e plin serverul de eventuri si evenimente si mai trebuie anulate unele dintre ele ca sunt prea multe da-le dreaq .
Prea multa atentie va dam , doar cu asta iesiti in fata voi , scandal cearta si provocari si evenimente anulate din cauza voastra .
Asta e valoarea voastra .NR 1 autointitulat (costica)
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, floryn89, W1nNstoN, Lyte°, lavinia 26

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #9

• Justina
  • Conectat
  • Perfect Master
  • SEFA
  • Thank you received: 1180
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Nr1

EVENT METIN2 TIM!!!! acum 2 săptămâni 4 zile #10

• Rammss5
  • Deconectat
  • Grand Master