Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Buna seara Mai are sens acest servar ?

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 4 zile 12 ore #1

• Ravi
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 7
buna seara mai are rost sa investim timp bani si placerea de a juca un metin sau nu..o promovare aducerea de jucatori nimic vad ca se vor doar bani si cam atat ce o fi o fi,,,eu nu stiu prea multe ce sa mai intamplat pe aici dar din cate vad mai nimic.,,tot in cadere e servarul la fel mai rau de cand m am last eu..concursuri ox nimic ...modate multe dusmanie toate sunt pe acest servar eu zic ca cel mai bine ar fi sa se dea un reset total ..GM staf moderatorii ..implementat ceva nou sa te atraga nimic nu vad de la voi ,,macar cand era marius castiel Avast Just69 mai punea mana sa mai faca ceva la sv asa cat puteau ei /..toti sau lasat din cauza asta nu te mai atrage ..sa fie cum era de la inceput trebuie un reset total daca nu fratioare da sv la altcineva care poate sa duca sv mai departe ati sa ajuns prea in declin ....cel mai bine nu nou nume un nou sv sa vina lumea nu sa fuga de acest sv inainte erau 1000+ nu erau hosturile bune acum ca le aveti pe toate va doare undeva de noi de bani nostri..lumea ar veni dar cand aude de modate kinguri ce rost are unul nou sa se mai apuce ..gm stafull care mai e =0 nu se implica nimeni ..hai sa vedem daca mai e vrun prost sa mai doneze 2 3 mil mai platim hostul il ducem asa ..1 saptamana ce e asa mult sa iei de la capat tot..sau poate nu stiti ..mai sunati pe aia vechi sa vedem daca mai stiu ca erau peste tot ...reclama tot nu aveai unde sa mai joci ,,lag la greu.....de la 0 ...si donatile inapoi sa ne facem ...un alt nume iteme noi lv 115 120 [premii la cine ajunge la 100 ...eventurii..aduceti oameni capabili sa duca sv in sus ...nu daca imi dai 3 mil iti fac 1 set full....toata lumea fuge de acest sv ...ro..e greu adevarat ..dar a rezistat si tot mai vine lumea ba o rata pa un event ...inainte metine pirati ox turnee razboaie fuluri vinuri //VREM SI NOI SA SIMTIM CA JUCAM SI EU FAC PARIU CU VOI CA DACA O SA SE INTAMPE O SA FIE LUMEA PE SV ....CA PE VREMURILE BUNE DAR CAND SE UITA 5000 DE CONTURI FACUTE 99 300 105 ....EU AM 17 CONTURI AM RENUNT SA JOC DE CAND AM RAMAS FARA MODERATOR PENTRU UN TURNEU CA ERA ARANJAT ..TREBUIA SA IL IA X..SI DE NU TREBUIA SA FACI CE A FACUT ALTUL SA JOCI STRATEGIC ....ASTEPT PARERILE VOASTRE SI IMI CER MII DE SCUZE PENTRU SCRIS ..VREM UN SERVAR CURAT //ASTEPT TORROS CARE MAI E DACA MAI E MARIUS CA AM AVUT O RELATIE EXRAORDINARA CU EL SI IL VOI STIMA MEREU...GM AU FOST DESTUI DOAR PE IMPRESIONAT CA NUSTIU CE CA HAI CA AM GRESIT NUMAI E ASA....4 GM DACA SUNT AIA ON CAND SUNT PROBLEME 3 4 ORE...CASTIEL CUM ERA ON CAND ERAU DONATII 1ORA CAT STATEA DAR IN ORA AIA FACEA DE TOATE OX DONATII VERIFICA TOT SV ....POATE SI EL AVEA CE AVEA DAR A FOST PRINTRE SINGURII CARE ERA ON CAND AVEAI NEVOIE ..IN REST DE GM ASTIA 1 LUNA 2 LUNI ...FAC SV SI EU DACA IMI DAI 1 MIL TE FAC GM..CE E ASTA UN RAHAT NUMAI E CE ERA ....DAR DACA SE POATE SA CITEASCA TOATA LUMEA SI SA NUMAI INTRE 3 4 ZILE NIMENI PE SV SA VEDEM CE SE INTAMPLA DACA O SA FACA CEVA ,,NU NUMAI BANI ..CATI BANI AM BAGAT NU REGRET NIMIC CA MI A PLACUT MA ARTAS DAR ACUM SA MA REAPUC CHIAR DACA AM ITEME DAR E JALNIC JALNNIC TOATA LUMEA CAND AUDE DE TIM E PA .......NUMAI INTRATI 2 3 ZILE SA VEDEM DACA SE FACE CEVA PE SV ASTA SA VEDEM DACA LE PASA SPER SA CITEASCA TOATA LUMEA
Subiectul a fost încuiat.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: onny25, lavinia 26

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 4 zile 6 ore #2

• onny25
  • Deconectat
  • New Member
  • only the strong survive. 13
  • Thank you received: 2
Salut. Nu i-ar conveni nimănui sa o ia de la 0 Iar. Serios ... Mai degrabă se apuca de alt server... Mai mult ca sigur 90% nu se va face nimic... 10% sunt doar speranțe :))
Dacă vine un player nou și vede ce dmg dai cu 80.500 + bere intr-un anume caracter... crede-ma ca se duce și lasă siguranța de la panoul de curent... Cum poți sa dai cu 80.500 + bere ... 11-12 k ???? Serios. Da ce are, mama apărării. .. În fine. Te susțin. Bafta
ONLY THE STRONG SURVIVE ((((( 13 )))))

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 4 zile 1 ora #3

• Ravi
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 7
eu zic ca iti convine si tie sa iti primesti donatile inapoi si sa o iei de la 0 o sa fie alt farmec fara modate si toate cele kinguri la turneu sa se faca din 2 in2 saptamanii si o sa iti zic eu ca iti vin jucatori cand o sa vada un sv curat si de la 0

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 4 zile 1 ora #4

• onny25
  • Deconectat
  • New Member
Stai liniștit ca nu Îți da ție nimeni înapoi donațiile. .. Mai ales alea de 5-6 ani :).

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 4 zile 1 ora #5

• lorena38
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
da, fii sigur... tu da 2k euro unei persoane sa vad daca i mai primesti inapoi, si nu imprumut, asa de pomana:)
Mai bine să fii pălmuit de adevăr, decât sărutat de o minciună.

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 3 zile 16 ore #6

• onny25
  • Deconectat
  • New Member
Adevarat. Cu toate ca nu ne-a obligat nimeni sa băgăm bani. Am băgat de plăcere. .. Și unu eu chiar m-am distrat pe cinste. Nopți nedormite cu carul

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 20 ore 34 minute #7

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 24
Nu cred ca intereseaza pe careva donatiile cuiva,Staff-ul spune clar...Ai donat-ai primit creditele.De facut nu se va face nimic pt ca nu le mai pasa de sv,cat se doneaza,se doneaza,cat nu aia e.Daca e greu sa schimbam un mail la cont dapai sa mai faca alte implementari.Prea mult timp prea multe batai de cap,rezultatul fiind tot acelasi 0.Pustiule eu te sustin dar nu cred ca te ajuta la ceva.Succes.

Buna seara Mai are sens acest servar ? acum 18 ore #8

• [ADM]Ayumi
  • Deconectat
  • Administrator
  • Retired.
  • Thank you received: 4164
T.C.
Time to create page: 0.197 seconds