Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Contestatie Stylish

Contestatie Stylish acum 1 săptămână 2 zile #1

• Wink
  • Deconectat
  • Grand Master
  • Thank you received: 165
Buna seara! Am primit sanctiunea de ban 50 zile in urma acestei reclamatii: www.metin2tim.ro/index.php/forum/reclama...r-1/15352-reclamatie , decizie contestata si de ceilalti jucatori, ce sunt de parere ca nu a fost una corecta. Consider ca dovada reclamantului este una ce nu reflecta faptul ca as avea hack, avand in vedere ca in duelul dintre doi ninja, din cauza bugului vizual (ce poate fi testat chiar de STAFF), pare ca hit-urile sar din proximitatea caracterului, chiar si atunci cand il arunci. De asemenea, tin sa mentionez faptul ca berea iti creste viteza de atac, alaturi de licoarea verde si poti atinge o valoare a vitezei de +200, lucru care poate fi, de asemenea, verificat. Solicit respectuos reanalizarea reclamatiei de catre unul dintre administratorii jocului, deoarece sanctiunea pe care am primit-o este prea mare pentru o dovada incerta si nejustificata. Va multumesc, o seara placuta!

P.S: Nu am avut cont de forum, de aceea, postez abia acum, din pacate!
Ultima editare: acum 1 săptămână 2 zile by Wink.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: NinjaForMe, Lyte°, RoyalOn3, Jade

Contestatie Stylish acum 1 săptămână 2 zile #2

• florine323
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 461
Ce ...si dmg ala ca la popice de ce sarea?Bug vizual:) cu 5 playeri in mapa..ma mir ca nu ai zis lag.

Contestatie Stylish acum 1 săptămână 2 zile #3

• Denire
  • Deconectat
  • New Member
  • Thank you received: 3
Spaima ...daca tie nu ti-a intrat inca pensia de handicapat , si inca joci pe aragazul bunicii din 65...sa nu te miri ca ai si lag .Te rog acum sa iti muti prostia in alta parte caci ne-am cam saturat toti de retardatii ce-ti poarta hramul
Următorii utilizatori v-au mulțumit: AleJess, NinjaForMe, QueenOfHell

Contestatie Stylish acum 6 zile 16 ore #4

• florine323
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 461
Denire a scris:
Spaima ...daca tie nu ti-a intrat inca pensia de handicapat , si inca joci pe aragazul bunicii din 65...sa nu te miri ca ai si lag .Te rog acum sa iti muti prostia in alta parte caci ne-am cam saturat toti de retardatii ce-ti poarta hramul

Astept banul de 3 zile +cateva zile in plus pentru jigniri.Lag buna asta.Invatati sa jucati corect .Lag nu ai cu 5 playeri in map.Toti cand va reclama au bug vizual ,acum e lag:))
Ultima editare: acum 6 zile 16 ore by florine323.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Horus1, StefanDaniel

Contestatie Stylish acum 4 zile 6 ore #5

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 8
Eu am fost odata tras de fenyx in mapa gm sa-i arat cum se face buggul la un arcas,iar bugul nu se poate face involuntar.Si cred ca majoritatea arcasilor da cu bugg,mai ales la ploaia de sageti sau foc repetat.
I'm still No1
Time to create page: 0.206 seconds