Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă

SUBIECT: Propunere server !!!

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #91

• StefanDaniel
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 96
Cât ne strofocat sa găsim câteva soluții pt a repopula sv și rezultatul? Nimic.
Facem n topicuri,toate sunt ignorate,ebysu nu poate face fata singur la atâtea pe server. Trebuie activitate,trebuie evenimente pe joc cât și pe forum,misiunea biologului se face odată la 1-2 luni,turneul pvp 2-3 luni,ox odată pe sapt dacă se face și ala,caută și găsește lafel,de 3 luni nu cred ca sa mai făcut,concursul de screenshot pauza...fraților trebuie activitate din partea stafului,unu singur nu poate face fata,are și el o viața...mai este și lyra,de 2 zile nu a fost un gm pe sv,parca erau 3-4 gm in staf,s-a ajuns la 2 văd...

Cât despre Itm și bonusuri...nu pot Adaugă nimic,eu personal am avut bulan cu cizme 2kpv 3x15 10 critic respectiv 5 critic,abanosi 4x15 am făcut o grămada și i-am vândut,abanosi 5x15...ce sa zic,trebuie și umpic de noroc

Dar sunt iteme care apar peste noapte full ..
Ultima editare: acum 3 luni 3 săptămâni by StefanDaniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

Propunere server !!! acum 3 luni 3 săptămâni #92

• Derbedeu94
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 23
Nu ai cu cine Stefane,eu abia astept sa imi vand conturile sa-mi pot recupera banii investiti in jocul asta,ca aici pe sv nu se poate sta.Cum ai zis si tu,nu evente,nu pvp,nimic.Inteleg ca toti au o viata,dar cum am mai spus si in alte topicuri daca rupem 10 minute din timp Domnilor din staff cred ca putem face macar atat.Sa nu mai vorbim despre yangul aparut peste noapte la diferiti playeri mai exact vreo 8 randuri de lingouri contra unei sume de bani,unde reies si acele preturi la add/schimba-12kkk(pretul inital fiind de 2-3kkk) Metalul-35-40kkk(fiind 8-10kkk) Si mai aveti pretentia sa populam sv asta?
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Time to create page: 0.188 seconds