Bine ai venit, Vizitator
Username: Password: Amintește-mă
  • Page:
  • 1
  • 2

SUBIECT: DISCUŢIE

DISCUŢIE acum 9 luni 6 zile #1

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
  • Thank you received: 46
Bună ziua,vreau să incep prin a spune dacă cineva din din staff sau forum îşi mai pot acorda si puţin timp pentru noi,playeri.Au trecut mai bine de 4 luni de când am postat si trimis mailuri peste mailuri la îndrumarea de către un Game Master cu grămada si restul de itm,yang furat.Ayumi pe tine te rog sa îţi faci puţin timp dacă poţi sa.mi dai si.mie un răspuns în legătură cu contul.meu de forum(begios).Sv.ul e din ce în ce mai gol si cu zi ce trece suntem tot mai puţini.Nu vreau să dau vina pe nimeni,dar părerea mea ca si player este următoarea: 1.Să se acorde mai multă atenţie problemelor delicate(ex.conturi sparte,itm furate,etc)2.O înţelegere Staff-jucător, asta tine si de respect.3.organizare de noi eventuri în special OX care este pe placul tuturor playerilor si asta în special atrag foarte mulţi jucători.Sper că.mi va lua cineva în considerare aceste rugăminţi.O zi bună tuturor.
Ultima editare: acum 9 luni 6 zile by Timy. Motiv: completare
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

DISCUŢIE acum 9 luni 6 zile #2

• arwen
  • Deconectat
  • Banned
  • Thank you received: 344
Pentru a evita problemele" delicate" nu mai dati iteme/conturi gandindu-va la calarit de ex.Si sa nu imi zici ca nu am dreptul sa ma bag in topicul tau atata timp cat tu il faci sa il vada toti,dai mail si iti spui nemultumirile.

DISCUŢIE acum 9 luni 6 zile #3

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
Nu am nevoie de părerea ta miliko,aşa că fi drăguţă şi lasă un administrator să răspundă pt a evita certurile în acest tipic.Mulţumesc.

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #4

• arwen
  • Deconectat
  • Banned
Citeste regulamentul atunci.

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #5

• Horus1
  • Deconectat
  • Master
  • Thank you received: 76
da tu id si iteme si spune ca esti furat ; Ca vine stafff si te rezolva . :whistle:

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #6

• Biersack
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Ask ile...
  • Thank you received: 31
Te bate gramatica limbii,rau... :sick:

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #7

• Timy
  • Deconectat
  • Perfect Master
Familia petreusa cred ca nu ati citit ce am mentionat mai sus,iar ca sa te lamuresc ca nu degeaba umbli cu scara dupa tine Corino am destule dovezi si plus de asta nu esti in masura sa iti dau tie explicatii,e necesar sa-ti zic a 2a oara sa dispari din topicul meu?
Ultima editare: acum 9 luni 5 zile by Timy. Motiv: Completare

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #8

• fireblood1
  • Deconectat
  • Senior Member
  • Thank you received: 37
Eu nu va inteleg....dați contul și peste 2 zile rămâneți fara itm,după care va plângeți pe forum că vai Domnule Torros sau Ga Fenyx uite ce a făcut prostul de mine,am dat contul la altcineva sa joace pe el și am rămas fără itm..ce vina are staful că ești tu neatent...doar vi sa spus de "n" ori nu dați iteme sau conturi imprumut că stafful nu răspunde pt pierderea lor.Am văzut mai nou că se dau iteme pe încredere aka "Tzuky".Pai mai Tzuky cine te.a pus sa dai itemele???Faza cu samanca care se da drept fata e treabă veche...daca va da 2-3 emoții voi va dați și casa :))).Eu zic sa nu mai alergați după staff sa va ia itm inapoi că voi sunteți ce vinovați de pierderea lor

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #9

• W1zZzuuuu
  • Deconectat
  • Master
  • Art is my life.
  • Thank you received: 130
fireblood1 a scris:
Eu nu va inteleg....dați contul și peste 2 zile rămâneți fara itm,după care va plângeți pe forum că vai Domnule Torros sau Ga Fenyx uite ce a făcut prostul de mine,am dat contul la altcineva sa joace pe el și am rămas fără itm..ce vina are staful că ești tu neatent...doar vi sa spus de "n" ori nu dați iteme sau conturi imprumut că stafful nu răspunde pt pierderea lor.Am văzut mai nou că se dau iteme pe încredere aka "Tzuky".Pai mai Tzuky cine te.a pus sa dai itemele???Faza cu samanca care se da drept fata e treabă veche...daca va da 2-3 emoții voi va dați și casa :))).Eu zic sa nu mai alergați după staff sa va ia itm inapoi că voi sunteți ce vinovați de pierderea lor
Ideea se rezuma la inselaciune dupa ce ( repet ) detinatorul contului s-a schimbat.
Odata ce omul a cerut sa se verifice negoturile si sa se verifice cel ce este acum pe cont pentru a se confirma actiunea de inselaciune nu stiu ce iti pune tie bete in roate.

Nu este nici primul nici ultimul, posibil, caruia i se intrampla asa ceva .
+ de asta s-au mai rezolvat astfel de cazuri si oameni si-au recuperat itemele, hai sa nu mai comentam aiurea si mai ales in necunostiinta de cauza.
Ultima editare: acum 9 luni 5 zile by W1zZzuuuu.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Timy

DISCUŢIE acum 9 luni 5 zile #10

• arwen
  • Deconectat
  • Banned
Parca ti-a luat ma-ta server ma.Uite ca eu vreau sa comentez nu iti convine da T.C .De parca e vina stafului ca lasi tu toti pokemoni pe cont si descarci metine fantoma.Nimic sa nu iti dea inapoi ca sa te inveti minte plangaciosule.
Ultima editare: acum 9 luni 5 zile by arwen.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.205 seconds